Polytechnika

Podpora polytechnického vzdělávání

V rámci projektů Operačního programu Vzdělávání a konkurenceschopnost (OP VK) vznikly v celé České republice tisíce výstupů a produktů. Tyto produkty jsou veřejně sdíleny na stránkách https://databaze.op-vk.cz, kde jsou všechny nahrány.

Z této databáze vyhledáváme v rámci projektu PolyGram výstupy a produkty zaměřené na Polytechniku v praxi. Po konzultaci s tematickou skupinou Polytechnika (KAP JMK) hledáme produkty a výstupy týkající se tématu školní dílny, laboratoře zaměřené na mateřské a základní školy. Metodici nalezené materiály probírají, hodnotí a doporučují k dalšímu využití. Takto zhodnocené materiály naleznete v části Výukové materiály Polytechnika.

Jsou k nalezení výstupy a produkty vzniklé v rámci projektu PolyGram se zaměřením na Podporu polytechnického vzdělávání, které vytvoří partnerské střední školy Jihomoravského kraje.

Dále zde budou postupně přibývat výstupy a produkty vzniklé v rámci projektu Implementace KAP JMK II, které vytvoří partnerské školy Jihomoravského kraje.

 

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.