E-COOL

Závěrečná konference v Seville

Závěrečná konference projektu E-COOL ve městě Seville

Dne 23.03.2023 se zástupci všech deseti partnerů projektu E-COOL sešli ve městě Seville (Španělsko) a jednali zde o závěrečných krocích, jež jsou zapotřebí k finálnímu uzavření celého projektu.

Ústředním motivem konference bylo především zapojení konkrétních stakeholderů, kteří prakticky využívali načerpané zkušenosti ze sdílených příkladů dobré praxe a následně je aplikovali ve své praxi. Celým programem nás provázeli 3 moderátoři z řad partnerů, a to: Adri Mertens z Alpha College, Alexander Grit z Hanse University a Anne Furphy z Chamber of Commerce of Seville.

V podvečer jsme zavítali do Hotelu América, kde jsme byli pohoštěni typickou španělskou gastronomií a měli jsme zde prostor pro sociální interakci a výměnu případných kontaktů k další spolupráci.

Dne 24.03.2023 jsme se ještě v menším počtu sešli na Steering Committee, kde jsme si s Lead Partnerem upřesnili některé technické věci k závěrečné fázi a rozjeli se zpět do našich zemí.

Konference se za český tým účastnila vedoucí projektového týmu, Ing. Erika Dittrichová, DiS. a projektová manažerka/ekonomka projektu, Mgr. Jana Gothard.

 

Image_02.jpeg Image_01.jpeg Image_03.jpeg Image.jpeg Image_04.jpeg

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.