Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Analýza potřeb území po zapracování připomínek

 

 

 

Zpracovaná Analýza potřeb území (2022–2023) je prvním klíčovým výstupem projektu s názvem Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Jihomoravského kraje III. Do finální verze dokumentu můžete nahlédnout na této stránce, včetně připomínek, které jsme k analýze dostali od veřejnosti.

Analýza potřeb území je dokument, který popisuje problematiku potřeb území v rámci vzdělávání v Jihomoravském kraji. Jejími vstupními údaji je vývoj vzdělávání a trhu práce v Jihomoravském kraji v návaznosti na demografický vývoj a odvětvovou strukturu hospodářství. Hlavním předmětem analýzy jsou definované aktuální klíčové oblasti a jejich specifika, záměry, cíle a problémy.

Analýza je prvním krokem k tvorbě dokumentů Roční akční plány v letech 2023, 2024 a 2025. Navazuje na předchozí Analýzu potřeb území (2019–2021), srovnává a upravuje hodnoty a popisuje aktuální situaci v regionu. Zohledňuje také aktivity realizované v projektech KAP JMK a I-KAP I a I-KAP II.

 

Přílohy:

 

Analýza potřeb území: 

 

Vypořádání připomínek

Roman Truksa | 03. 08. 2022 08:05
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.