Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Letní akce pro studenty

JIC letos opět připravil letní program pro studenty  #student: Prázdninová škola podnikání, která jim umožní lépe se seznámit s tématem podnikání a pomůže rozvinout jejich podnikavé kompetence.  Jde o šestidenní akci ušitou na míru středoškolákům. Krom práce na podnikatelských nápadech je akce zaměřena i na osobní rozvoj a práci v týmu . Akce nabídne workshopy, diskuze s mladými podnikateli, zážitkové hry a přednášky zkušených lektorů JIC. Letos se Prázdninová škola uskuteční ve dvou termínech.

Zároveň jsme pro aktivní středoškoláky připravili nový rozvojový program #student: Nová generace, který startuje od září. Tento program studentům pomůže identifikovat jejich silné stránky, popsat jejich vizi a hodnoty, rozvinout v sobě leadership potenciál a motivovat k práci na vlastních projektech.

S případnými dotazy k akcím se prosím obracejte na Ivanu Kubát Chlubnou z JIC ( kubatchlubna@jic.cz).

Věřím, že bude Prázdninová škola podnikání a #student: Nová generace přínosná právě pro Vaše studenty.

Ing. Veronika Zedníčková | 17. 06. 2021 11:13
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.