Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

SELFIE: využívání digitálních technologií pro výuku a učení

Vážená paní ředitelko,

Vážený pane řediteli,

 

předáváme Vám k případnému využití informaci o nástroji, který spustila Evropská komise. Jedná se o nástroj SELFIE, který umožňuje školám co nejlépe využívat digitálních technologií pro výuku a učení. SELFIE byl aktualizován, aby pomohl školám vyrovnat se s obrovskou výzvou znovuotevření s ohledem na zpoždění výuky v důsledku pandemie koronaviru.

 

SELFIE (sebereflexe efektivního učení podporou využívání inovativních vzdělávacích technologií) je bezplatná, snadná a přizpůsobitelná, protože shromažďuje anonymní názory studentů, učitelů a ředitelů škol, aby vytvořila viditelný snímek silných a slabých stránek školy, pokud jde o digitální technologie.

 

Tento nástroj je k dispozici ve 31 jazycích, včetně češtiny, a je součástí digitálního akčního plánu pro digitální činnost.

 

Více informací a možnosti zapojení se můžete dočíst zde.

Ing. Veronika Zedníčková | 01. 09. 2020 10:28
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.