Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Závěrečná konference projektu PolyGram

Závěrečná online konference PolyGram

Realizační tým projektu PolyGram – „Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v Jihomoravském kraji“ Vás zve na závěrečnou on-line konferenci na téma:

„Přínos projektu PolyGram pro rozvoj polytechnického a odborného vzdělávání“

 

Závěrečná konference projektu se koná on-line dne 26. května 2020 - odkaz k připojení zde.

Cílem konference je zhodnotit přínos projektu PolyGram pro rozvoj polytechnické výchovy na všech stupních primárního a sekundárního vzdělávání. Prezentací zkušeností a výsledků z realizace aktivit projektu PolyGram a na příkladech dobré praxe podpořit vzájemnou spolupráci škol Jihomoravského kraje v polytechnické výchově dětí.

Přihlášení na konferenci proveďte přes registrační formulář.

Pozvánku naleznete zde: .

Podrobný program konference zde: .

 

Těšíme se na Vaši účast.

 

Za realizační tým projektu PolyGram

Ing. Radomír Pernica

projektový manažer

Bližší informace ke konference naleznete zde.

Ing. Veronika Zedníčková | 25. 05. 2020 15:06
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.