Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Školská inkluzivní koncepce Jihomoravského kraje 2020-2021

Školská inkluzivní koncepce Jihomoravského kraje 2020-2021 byla schválena Odbornou platformou společného vzdělávání, která je ustanovena v rámci Národního pedagogického institutu ČR.

 

Obsahem koncepce jsou aktivity, které povedou ke zvýšení kvalitního inkluzivního vzdělávání ve školách a nastavení rovných příležitostí pro vzdělávání všech dětí, žáků a studentů. Významná část koncepce se věnuje poradenskému systému - školským poradenským zařízením (PPP a SPC) i školním poradenským pracovištím ve školách, a to s ohledem na zajištění kvalitní a dostatečné metodické podpory školám a pedagogům při vzdělávání dětí, žáků a studentů se SVP. Finální verze koncepce je uvedena v přiloženém dokumentu.

ŠIKK-Jihomoravského_kraje_finální.pdf

Ing. Jaroslav Kuchyňka | 10. 03. 2020 12:29
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.