Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Veřejné připomínkové řízení KAP 2

Připravovaný dokument 2. krajský akční plán rozvoje vzdělávání v Jihomoravském kraji (KAP 2) je v pracovní verzi před jeho schválením otevřen k veřejnému připomínkování v termínu od 15.8. do 29.8.2019. Připomínky je možné zaslat na připraveném vzoru Připomínkového listu na e-mail dittrichova.erika@kr-jihomoravsky.cz . V případě dalších informací kontaktujte projektovou manažerku Ing. Eriku Dittrichovou.

 

Časově je projekt KAP JMK rozvržen do dvou období – KAP 1 probíhal od roku 2016 do roku 2019. V letošním roce (2019) začala příprava KAP 2, jehož časový harmonogram je naplánován v letech 2019–2022. Zaměření KAP 2 navazuje na KAP 1. Úpravy nastaly v souvislosti s vyhodnocením KAP 1 v rámci dokumentu Evaluace KAP 1 a následné tvorbě dokumentů Analýza potřeb území (2019–2021) a Analýza potřeb škol (2019). KAP 2 tedy představuje dokument, který je přehledný, srozumitelný a dynamický, se zapracováním aktuálních potřeb v regionálním vzdělávání a s ohledem na zkušenosti vyplývající z KAP 1.

 

KAP_2_JMK_prac_verze_15_8_veřejné_připomínkování.pdf

 

Pripominkovy_list_KAP_2_vzor___kopie.xlsx

 

 

 

Ing. Jaroslav Kuchyňka | 15. 08. 2019 09:51
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.