Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Šablony pro SŠ a VOŠ II

Usnesením Rady Jihomoravského kraje ze dne 28.1.2019 byl udělen generální souhlas zřizovatele školským příspěvkovým organizacím k podání žádostí o přidělení finančních prostředků z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání na realizaci zjednodušených projektů v rámci výzvy č. 02_18_065 s názvem Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro SŠ a VOŠ II. Výpis příslušného bodu z usnesení Rady jihomoravského kraje ze dne 28.1.2019 je v přiloženém naskenovaném dokumentu.

S případnými dotazy je možno kontaktovat Ing. Eriku Dittrichovou, Dis., projektovou manažerku Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Jihomoravského kraje, tel. 546218305.

 

Souhlas_zřizovatele_šablony_SŠ_II_výpis_z_usnesení.pdf

 

Doplnění__odpovědi_na_dotazy_ze_seminářů.docx

 

Dle přiloženého výpisu z usnesení Rady Jihomoravského kraje č. 6816/19/R93 ze dne  8.4.2019 byla schválena následující výjimka ze zpracování záměrů reprodukce majetku školských příspěvkových organizací :

RJMK_6816_19_R93.docx

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Jaroslav Kuchyňka | 06. 05. 2019 13:35
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.