Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Informace Domu zahraniční spolupráce k Evropskému týdnu odborných dovedností 2019

Ve dnech 14. - 18. 10. 2019 se bude konat již čtvrtý ročník Evropského týdne odborných dovedností (VET Week), jehož cílem je přiblížit odborné vzdělávání a přípravu široké veřejnosti.

Koordinací této iniciativy byl Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pověřen Dům zahraniční spolupráce.

 

Důležitou součástí každoročního programu Evropského týdne odborných dovedností jsou akce pořádané na národní, regionální a lokální úrovni organizacemi aktivními v odborném vzdělávání a přípravě.

 

Zapojte se i Vy, uspořádejte akci pro Vaši instituci či veřejnost, pomůžete tak zatraktivnit odborné vzdělávání a zároveň zviditelníte Vaši organizaci a její práci v oblasti odborného vzdělávání.

 

Jak se můžete zapojit?

 

  • Zorganizujte vlastní akci pro širokou či odbornou veřejnost a zaregistrujte ji na mapě akcí ČR. Akce se mohou konat nejen v rámci vyhlášeného týdne, ale až do prosince 2019. Forma ani rozsah nejsou nijak omezeny.
  • Zaregistrujte zároveň svoji akci i na evropské mapě akcí, kterou spravuje Evropská komise.
  • Sdílejte informace na Vašich webových stránkách
  • Sdílejte na Vašich sociálních sítích příspěvky s hashtagy #VETSkillsWeek a #ObjevSvujTalent
  • Přijďte se podívat na Veletrh odborných dovedností - VET Fest, který organizuje Dům zahraniční spolupráce dne 15. 10. 2019 v Praze. Program naleznete ZDE.

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete zapojit se nebo nás podpořit a pomoci s šířením informací.

Pro více informací kontaktujte: Mgr. Helenu Slivkovou helena.slivkova@dzs.cz nebo Mgr. Ivanu Stránskou ivana.stranska@dzs.cz

Ing. Jaroslav Kuchyňka | 03. 10. 2019 14:43
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.