Aktuality

Přechod na nový web Ředitelé středních škol sdí... Spolek vypravěčů učí školák... Analytik EduIN: Jihomoravsk... Maturitu, nebo výuční list?... Jihomoravští žáci volili v ... Náměstek Nantl vyzval jihom... Počty žáků na jihomoravskýc... Počty žáků na jihomoravskýc... Tři Liberce žáků prošly vlo... Nejlepší tři studentské hry... Zástupci škol Kyjovska našl... Třicet jihomoravských stude... Žáci a rodiče si střední šk... Školní inspekce upozorňuje ... Jak vzdělávat herní vývojáře Komise SEDEC se v Brně zabý... Jak vychovávat podnikavé ab... Krajská soutěž v orbě První okresní partnerství p... Analýza potřeb území po zap... Aplikace Start iD pomůže ji... 2. konference center metodi... Podnikavá konference: Jak n... Analýza potřeb území je veř... Odstartovala další etapa kr... Letní akce pro studenty Workshop odborných garantů ... 1. konference center metodi... Pozvánka na workshop pořáda... Distanční vzdělávání - druh... SELFIE: využívání digitální... Závěrečná konference projek... Online vzdělávání v nouzové... Školská inkluzivní koncepce... Odstávka webu 06.03.2020 20... Dokumenty pro tvorbu implem... Školská inkluzivní koncepce... Pozvánka na seminář MMM ane... Připomínkové řízení ke Škol... Dokument KAP 2 - finální verze Informace Domu zahraniční s... Pozvánka na konferenci proj... Dokument KAP 2 po vypořádán... Veřejné připomínkové řízení... Analýza potřeb území KAP II Workshopy s řediteli a zást... Evaluace KAP Šablony pro SŠ a VOŠ II Top aktualita 1

Pozvánka na konferenci projektu PolyGram

Pozvánka na konferenci „Aspekty výuky odborných předmětů na středních školách“ 16.10.2019

Realizační tým projektu PolyGram – „Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v Jihomoravském kraji“ Vás zve na 1. konferenci na téma:

„Aspekty výuky odborných předmětů na středních školách“

Konference se koná dne 16. října 2019 v aule Administrativního a školícího centra KrÚ JMK, Cejl 530/73, Brno.

Cílem konference je nastínit požadavky a potřeby pro rozvoj výuky odborných předmětů a odborné praxe na středních školách a na příkladech dobré praxe ukázat možnou cestu naplnění těchto požadavků a potřeb. Současně budou na konferenci představeny některé metody a způsoby podpory rozvoje matematické a čtenářské gramotnosti.

Přihlášení na konferenci proveďte přes registrační formulář do 10.10.2019.

Konference je zdarma. Občerstvení je zajištěno.

Pozvánka na konferenci s programem zde: 

Ing. Veronika Zedníčková | 25. 09. 2019 14:35
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.